Pomoc Drogowa 24h i Wynajem z OC sprawcy

Po pierwsze: PROFESJONALNIE!

Wiemy jak bardzo stresujące są kolizje i wypadki drogowe. Wykorzystując nasze doświadczenie pomożemy Tobie i najbliższym przejść przez niezbędne czynności.

Nasi wykwalifikowani pracownicy są zawsze gotowi do udzielenia Ci pomocy na drodze. Dokładamy wszelkich starań by błyskawicznie pojawić się w miejscu, gdzie nasza pomoc drogowa lub autoholowanie są potrzebne.

Przewozimy pojazdy z miejsc wypadków czy awarii do autoryzowanych serwisów/warsztatów  polecanych przez nas lub wyznaczonych przez klienta.  Posiadamy nowoczesne lawety oraz wszelkie wymagane ubezpieczenia.

 

Po drugie: KOMPLEKSOWO!

Czyli wszystko w jednym miejscu!

  • szybko przyjedziemy i pomożemy w rozwiązaniu problemu
  • w miejsce awarii czy wypadku podstawimy dla Ciebie pojazd zastępczy
  • sprawdzimy czy przysługuje Tobie z polisy Assistance
  • Twój samochód pozostawimy na naszym strzeżonym parkingu lub odholujemy tam gdzie chcesz
  • podpowiemy co, jak i gdzie zrobić by otrzymać najwyższe należne Ci odszkodowanie

Samochód zastępczy z OC sprawcy

Jeżeli Twój samochód został uszkodzony w wyniku kolizji nie z Twojej winy, możesz wynająć u nas za darmo samochód zastępczy.
Koszty wynajmu auta zastępczego są w 100% pokrywane przez Ubezpieczyciela Sprawcy! Nie ma dla nas znaczenia rocznik uszkodzonego pojazdu oraz, w której firmie był ubezpieczony sprawca!

W razie wypadku, kolizji, uszkodzenia samochodu czy jakiejkolwiek innej przyczyny, która czasowo pozbawiła Państwa możliwości korzystania z własnego samochodu zapraszamy do naszej wypożyczalni po samochód zastępczy z OC sprawcy. Od chwili zdarzenia do momentu naprawy auta bądź, w przypadku szkody całkowitej, wypłaty odszkodowania przez firmę ubezpieczeniową, mają Państwo prawo skorzystać z samochodu zastępczego z tytułu ubezpieczenia.

Samochód zastępczy udostępniamy osobie poszkodowanej, która z powodu uszkodzenia własnego pojazdu nie może z niego korzystać w dotychczasowy sposób. Osoba poszkodowana może wynająć w naszej firmie samochód zastępczy bez względu na to, czy uszkodzony pojazd był wykorzystywany w ramach prowadzonej działalności gospodarczej, czy też służył jedynie do celów prywatnych. Całość kosztów wynajmu auta jest regulowana bezpośrednio z polisy OC sprawcy.

JAKO NIELICZNI POMAGAMY DOCHODZIĆ ODSZKODWAŃ Z TYTUŁU AC!!!

Pamiętaj, jeśli jesteś poszkodowanym w wyniku kolizji drogowej, masz prawo do bezgotówkowego holowania w  ramach ubezpieczenia z OC sprawcy!

MASZ PYTANIE? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI...
Kontakt
730-522-535
Scroll Up
There is no selected car class in current office. Please choose another Class!